کتابینش

ورود / ثبت نام

باشگاه مشتریان کتابینش

آشنایی بیشتر با فعالیت‌های ما

پخش ویدیو

باشگاه مشتریان کتابینش چیست؟

باشگاه مشتریان مجموعه کتابینش جایی است که تمام مشتریان کتابینش در آن عضو هستند، و هدف باشگاه مشتریان کتابینش این است که بتواند خدمات بهتری به مشتریان عزیز کتابینش که در اینجا یک خانواده هستند، ارائه کند تا نتایج بهتری در کسب و کار و زندگی بگیرند.

مزایای باشگاه مشتریان کتابینش:

۱) حضور در جمع افراد موفق خب هر کسی که روی آموزش خود سرمایه گذاری می‌کند و آموزش می‌بیند، قطعا کسی است که به فکر رشد و کسب موفقیت است، شما میانگین پنج نفری هستید که بیشتر با آنها در ارتباط هستید، درآمد شما، طرز فکر شما، رفتار شما همه خلاصه افرادی است که با آنها در ارتباط هستید. مشتریان کتابینش همه افرادی هستند که بدنبال رشد، آگاهی و موفقیت هستند، شما در باشگاه مشتریان کتابینش دوستان خوبی پیدا خواهید کرد.

۲) ساخت نتورک عالی عصر جدید عصر ارتباطات است، ارتباطات شما با کسب موفقیت شما ارتباط مستقیم دارد. هر چقدر ارتباطات قوی‌تری داشته باشید به همان اندازه قدرت شما در ساخت کسب و کار موفق و زندگی موفق بهتر و بیشتر می‌شود. در باشگاه مشتریان کتابینش افراد مختلفی با شغل های متفاوتی حضور دارند که شما با حضور در باشگاه مشتریان کتابینش می‌توانید دایره ارتباطات خود را افزایش دهید و با افراد موفق ارتباط برقرار کنید، تا به یکدیگر کمک کنید کسب و کارتان بهتر و بیشتر رشد کند. وقتی کسب و کارتان بیشتر رشد کند، در نتیجه درآمد شما و سودآوری شما افزایش می‌یابد.

۳) تخفیفات ویژه معمولا وقتی یک دوره جدیدی در مجموعه کتابینش رونمایی و معرفی می شود، برای عموم مردم بین ۳۰% تا ۵۰% تخفیف رونمایی درنظر گرفته می‌شود. اما یکی دیگر از مزایای باشگاه مشتریان کتابینش تخفیفات ویژه برای اعضاء باشگاه مشتریان است، هر زمانی هر دوره جدیدی که در مجموعه کتابینش رونمایی و معرفی شود، برای اعضاء باشگاه مشتریان ۷۰% تخفیف در نظر گرفته می‌شود.

۴) هدیه ویژه اعضاء باشگاه برای اعضاء باشگاه مشتریان کتابینش هر ماه یک وبینار عالی در حوزه رشد کسب و کار و توسعه فردی بصورت رایگان برگزار می‌شود.

۵) دورهمی یادگیری در هر فصل از سال یکبار یک دورهمی یادگیری داریم، این دورهمی بصورت حضوری برگزار می‌شود، که با توجه به موضوع مشخص شده هر کسی تجربیات خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارد یا اینکه مهمان کارآفرین خواهیم داشت که تجربه خود برای موفق شدن در کسب و کار را با دیگران به اشتراک می‌گذارد. در دورهمی یادگیری کتابینش یک هم‌افزایی خیلی عالی رقم می‌خورد و شما با افرادی که به دنبال رشد و موفقیت هستند ارتباط برقرار خواهید کرد. شما می‌توانید در این صفحه ویدیو یکی از دورهمی های یادگیری را مشاهده کنید.

شرایط عضویت در باشگاه مشتریان کتابینش:

شرکت در یکی از دوره‌های مجموعه کتابینش نحوه اطلاع رسانی از برنامه های باشگاه مشتریان کتابینش: تمام برنامه‌های باشگاه مشتریان کتابینش به اعضاء باشگاه از طریق پیامک اطلاع رسانی می‌شود، و پس از دریافت پیامک می‌توانید از برنامه‌های باشگاه مشتریان کتابینش استفاده کنید. منتظر دیدار شما همراه عزیز در برنامه‌های باشگاه مشتریان کتابینش هستیم.

گالری عکس